layer

Dane Kontaktowe

AUTO SERWIS
Duczemiński & Mochniej

spółka cywilna

Wrocław, ul. Kozia 10.

Mechanika samochodowa:

tel.: 725 462 657

Blacharstwo, lakiernictwo,

wulkanizacja:

tel kom.: 603 316 768

auto_serwis_front

Kilka słów o naszej firmie:

AUTO SERWIS Duczemiński & Mochniej to spółka powstała na bazie doświadczeń i lat praktyki dwóch warsztatów samochodowych z wrocławskich KuĽnik. Wzrost liczby Klientów oraz rozwój i powiększenie zakresu usług wymagała działania. Fuzja jaka nast±piła w roku 2010 zaowocowała wybraniem nowej siedziby, która uwzględnia zwiększone zapotrzebowanie na przestrzeń warsztatow±, now± komorę lakiernicz±, zautomatyzaowan± suszarnię dla lakierowanych pojazdów, myjnię samochodow±, duży parking i pomieszczenia maszynowe.

auto_serwis_bokObecnie posiadamy stanowiska naprawcze dla ośmiu pojazdów, bezpyłow± lakiernię wraz z pomieszczeniem do suszenia, blisko 40 miejsc postojowych dla oczekuj±cych i naprawionych samochodów. Posiadamy zaplecze maszynowe do sprawnej wymiany i wulkanizacji opon wraz z pełn± obsług± : sprzedaży nowych,  odbioru starych i przechowywania używanych.

auto_serwis_inside

Wykonujemy naprawy zarówno blacharskie, jak i mechaniczne, co daje Państwu kompleksow± obsługę. Dodatkowo szczycimy się wzorow± współprac± z ubezpieczycielami, co pozwala zaoszczędzić Państwu sporo cennego czasu i pieniędzy.

auto_serwis_lakiernia

W naszej ofercie znajduje się pełna gama części samochodowych i materiałów eksploatacyjnych.